ODDZIAŁ I KRASNOLUDKI

Do grupy pierwszej, przybyli nasi najmłodsi koledzy - 3 latki. Grupa liczy 25-ciu wychowanków, w tym 12 dziewczynek i 13 chłopców. Nazywamy się Krasnoludki. Na co dzień razem z dziećmi bawią się, uczą i opiekują wychowawcy: Grażyna Grześkiewicz, Anna Gąsiorek i Emilia Nowakowska. Jest z nami również nasza kochana Pani Ala Chudzińska, która dba aby brzuszki "krasnoludków" były zawsze pełne,a w naszej sali panował ład i porządek.

Praca w oddziale I opierać się będzie na programie "Kolorowy start" wyd. MAC. Jednocześnie będziemy realizować projekt adaptacyjny: "Uśmiechniętą buzię mam, gdy w przedszkolu zostaję sam". Nasza grupa posiada kolorową i przestronną salę, w której codziennie będziemy poznawać i odkrywać nowe ciekawe rzeczy i zjawiska. Pierwszy okres pobytu w przedszkolu to czas adaptacji dziecka, poznanie nowego środowiska: kolegów i koleżanek, naszych Pań. Pomogą nam w tym codzienne zabawy, śpiewanie oraz wspólne tańce! Każdego dnia będziemy odwiedzać nasz ogród, bawić się na placu zabaw i "zaprzyjaźniać" z jego mieszkańcami.

Szczegółowy rozkład dnia w oddziale I ,,Krasnoludków" ( 2,5 -latki )