Grupa I Krasnoludki

To najmłodsza grupa w przedszkolu. Opiekę nad nami sprawują pani Małgorzata Krygier i pani Karolina Plucińska. Pomaga nam pani Agata Tomaszewska, która również dba o porządek w sali oraz estetyczne podawanie posiłków.

Nasza grupa liczy 25-dzieci w tym 13-dziewczynek i 12- chłopców. W przedszkolu jesteśmy pierwszy rok i choć początki bywają trudne z dnia na dzień czujemy się tutaj coraz lepiej. Nasze panie codzienną pracą starają się , abyśmy w przedszkolu czuli się dobrze i bezpiecznie, a każdy dzień pobytu przyniósł nowe pozytywne wrażenia.

W pierwszych dniach września poznaliśmy nowe reguły i zasady postepowania w grupie. Wspólnie uczyliśmy się wzajemnego szacunku, życzliwości oraz poszanowania drugiego człowieka. Bardzo lubimy słuchać bajek i wierszy czytanych przez nasze panie, dużo czasu spędzamy na wspólnych zabawach muzyczno - ruchowych. Nasza grupa jest wesołą i uśmiechniętą gromadką dzieci.