ODDZIAŁ I KRASNOLUDKI

Do grupy I uczęszczają dzieci 3 i 4 letnie. Grupa liczy 25-ciu wychowanków, w tym 9 dziewczynek i 16 chłopców. Na co dzień razem z dziećmi bawią się, uczą i opiekują wychowawcy: Anna Gąsiorek, Małgorzata Wiecka, Bogusława Laskowska. Jest z nami również pani Katarzyna Kasprzak, która dba o ład i porządek w naszej sali.
Praca w Oddziale I opierać się będzie na programie "Odkrywam siebie i świat" J. Pytlarczyk. Jednocześnie będziemy realizować projekt adaptacyjny: "Z Nutką za pan brat" oraz innowację pedagogiczną : "Mały plastyk w porach roku". Nasza grupa posiada kolorową i przestronną salę, w której codziennie będziemy poznawać i odkrywać nowe rzeczy i zjawiska. Zajęcia i zabawy prowadzimy z myślą o zdrowym, radosnym i twórczym rozwoju dzieci, a zwłaszcza wspieraniu rozwoju myślenia, umiejętności społecznych dzieci i ich rozwoju fizycznym.